Targi MWC odbywają się w Barcelonie 2-5 marca 2015.
Bądź na bieżąco dzięki naszemu raportowi z MWC 2015.
Po sieci krążą jeszcze dwa zdjęcia, które przedstawiają nie tylko Samsunga Galaxy S6, ale również Galaxy S6 Edge. W tym ostatnim najwyraźniej zastosowano zupełnie nowy wyświetlacz, gdyż boczna krawędź nie została oddzielona, jak ma to miejsce w Galaxy Note 4. Niewykluczone zatem, że Koreańczycy wreszcie zdecydowali się wykorzystać elastyczny wyświetlacz YOUM.
Źródło: XDA
Do Internetu przedostały się zdjęcia przedstawiające – rzekomo – Samsunga Galaxy S6. Czy faktycznie właśnie poznaliśmy oficjalny wygląd szóstej generacji galaktycznej eski? Jeżeli tak, to ja nie jestem zainteresowany – zdecydowanie bardziej przemawia do mnie Galaxy S5.
Samsung Galaxy S6 będzie posiadał węższe ramki boczne wyświetlacza, a także nowy przycisk Home, w który wbudowany został czytnik linii papilarnych nowej generacji, o czym ostatnio pisaliśmy na łamach serwisu gsmManiaK. Nie da się ukryć, że Koreańczycy przy tworzeniu Galaxy S6 za bardzo napatrzyli się na dzieło Apple. Ale czy jest w tym coś złego?
źródło: XDAvia droid-life
Targi MWC odbywają się w Barcelonie 2-5 marca 2015.
Bądź na bieżąco dzięki naszemu raportowi z MWC 2015.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
HMD Skyline 2 ma zadebiutować na początku III kwartału 2025 roku. Telefon będzie następcą jednego…
iQOO Z10 Turbo i Turbo Pro debiutują za tydzień. Oba telefony cechuje wielka bateria i…
Tego RPG kupicie teraz taniej w jednym z popularnych sklepów internetowych. The Surge to wymagająca…
Pojemna bateria 6300 mAh, szybkie ładowanie 80 W, a do tego Snapdragon 8+ Gen 1…
Któż nie chciałby nosić w kieszeni smartfona ze Snapdragonem 8 Elite i baterią 7200 mAh?…
vivo X200s to nowy synonim opłacalnego smartfona. Ten flagowiec nie tylko oferuje mocarny Dimensity 9400+,…