Spis treści
- Multimedia i aparat
- GPS i bateria
- Podsumowanie
Spis treści
Multimedia
Odtwarzacz muzyczny w Desire HD otrzymał equalizer, którego brak we wcześniejszych modelach pozostawiał HTC w tyle za konkurencją. Do tego SRS i Dolby Mobile zapewniają dźwięk na naprawdę dobrym poziomie. Odtwarzacz wideo obsługuje DivX, choć przez ekran jakość filmów nieco cierpi.
W Galaxy S również znajdziemy przyzwoity odtwarzacz z equalizerem, nie brakuje także zestawu efektów, ale w ostatecznym rozrachunku koreański smartfon przegrywa z technologiami zastosowanymi w Desire HD. Odmiennym tematem jest kwestia wideo – obsługa DivX w połączeniu z wyświetlaczem AMOLED sprawia, że komfort oglądania filmów stoi na wysokim poziomie.
Pod względem multimediów telefony mocno się nie różnią. Jako, że Desire HD oberwał już wcześniej za wyświetlacz, w tej konkurencji nie biorę go pod uwagę. Dzięki Dolby Mobile i SRS, ta runda należy do HTC Desire HD, choć różnica jest naprawdę minimalna.
Aparat
HTC Desire HD ma aparat o rozdzielczości 8 Mpx, wyposażony w Autofocusa i dwie diody LED. Nagraniom wideo naprawdę nie można nic zarzucić, ale zdjęcia, choć generalnie dobrej jakości, charakteryzują się niestety różową poświatą, znaną jeszcze z HTC HD2. Producent po takim czasie powinien już pozbyć się tej niedoskonałości – stąd też zasłużony spory minus. Zabrakło również przedniej kamery.
Galaxy S ma słabszy aparat (5 Mpx z Autofocusem), któremu w dodatku nie towarzyszy lampa błyskowa. Mimo to, zdjęcia są przyzwoite, a telefon dodatkowo wyposażono w przednią kamerę do wideorozmów.
Oba aparaty mają spore niedoskonałości. Desire HD nadrabia nieco wyższą rozdzielczością i diodami, Samsung przednią kamerą. Naprawdę ciężko wybrać zwycięzcę, także wygląda na to, że mamy remis.
Spis treści
- Multimedia i aparat
- GPS i bateria
- Podsumowanie
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.