HTC A50AML to nadchodząca nowość tajwańskiego koncernu, która w momencie rynkowego debiutu wstąpi w szeregi rodziny Desire i zaoferuje potencjalnemu użytkownikowi podzespoły plasujące smartfon na średniej półce cenowej.
W HTC A50AML moc obliczeniową zagwarantować ma 8-rdzeniowy procesor Mediatek MT6752M o częstotliwości taktowania pojedynczego rdzenia na poziomie 1.5 GHz, którego 64-bitowe rdzenie opierają się o architekturę ARM Cortex-A53. Układ SoC ma otrzymać wsparcie ze strony 2-gigabajtowej pamięci operacyjnej RAM, zaś za grafikę odpowiedzialny jest Mali-T760 o taktowaniu 700 MHz.
Zdjęcia wykonać będzie można przy wykorzystaniu 13-megapikselowego aparatu głównego, które zostaną zapisane w pamięci wewnętrznej HTC A50AML o wielkości 16 GB. Najpewniej nie zabraknie możliwości dalszej rozbudowy poprzez wykorzystanie czytnika microSD. Selfie oraz połączeniom wideo (w zależności od konfiguracji) dedykowana zostanie natomiast kamera 13 Mpx w modelu podstawowym oraz 4-UltraPixel w wariancie premium. Nad wszystkim kontrolę sprawować ma Google Android 5.0 Lollipop.
Na chwilę obecną @upleaks nie ujawnił pozostałych informacji dotyczących specyfikacji technicznej, a zatem zainteresowanym pozostaje wyczekiwać kolejnych wieści.
źródło: upleaks
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Apple ponownie udowodniło, że wiodący status w branży smartfonów jest zasłużony, prezentując swój najnowszy flagowy…
Google Pixel 10 Pro Fold pozuje pierwszych grafikach. Ma być tańszy od poprzednika – a…
Klon Bloodborne – Thymesia, czyli brutalna gra akcji RPG trafiła na ciekawą 60% zniżkę. Ta…
Nareszcie doczekaliśmy się Apple Intelligence także w Europie, czyli również w Polsce. Apple udostępnia swoje…
Samsung Galaxy Tab S10 FE i S10 FE+ zadebiutowały oficjalnie. To najmniej opłacalne Samsungi, jakie…
vivo V50e niedługo będzie mieć swoją premierę i został już zapowiedziany przez producenta. Dobry aparat…