Honor 4X z 64-bitowym procesorem Kirin 620 to propozycja phabletu, który zadebiutował właśnie w ramach oferty przedsprzedażowej na polskim rynku. Sklep internetowy redcoon proponuje urządzenie w dwóch wariantach kolorystycznych, za 849 złotych.
Sercem Honor 4X jest 64-bitowy, 8-rdzeniowy Huawei Kirin 620 o częstotliwością taktowania na poziomie 1.2 GHz. Za grafikę odpowiedzialny jest natomiast zintegrowany chip graficzny (4-rdzeniowy) ARM Mali-450MP4, który otrzymał wsparcie ze strony 2-gigabajtowej pamięci operacyjnej RAM. Na dane zarezerwowano 8 GB wewnętrznej pamięci oraz czytnik microSD o pojemności do 32 GB. Google Android w wersji 4.4 KitKat z nakładką na interfejs graficzny Emotion UI 3.0 prezentowany jest na 5.5-calowym wyświetlaczu, w rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli). Matryca wykonana została w technologii IPS.
Na pleckach ulokowany został 13-megapikselowy aparat od Sony z przysłoną F/2.0, któremu towarzyszy dioda doświetlająca LED. Wideo połączeniom dedykowana jest natomiast kamera OV o matrycy pięciu megapikseli.
Specyfikacja techniczna Honor 4X obejmuje również: modem LTE (cat.4), moduł sieci bezprzewodowej pracujący w standardzie N, odbiornik GPS z GLONASS, Bluetooth 4.0, port micro USB 2.0, podwójny slot kart SIM, a także akumulator o pojemności 3000 mAh. Podzespoły zamknięto w obudowie o wymiarach 152.9 x 77.2 x 8.65 mm i wadze 170 gramów.
źródło: własne
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Samsung Galaxy S25 pobił wszelkie rekordy sprzedaży w historii koreańskiego producenta. Nawet Note 10 nie…
Polski hit łączący w sobie strategię z survivalem jest obecnie do kupienia za 6,97 zł.…
Samsung Galaxy Ring 2 w nowej odsłonie zaproponuje nam jeszcze więcej. Ma pozwolić na mierzenie…
Kultową serię FPS kupicie teraz po okazyjnej cenie. Ta została objęta potężnym rabatem, który pozwoli…
HMD prezentuje swoje nowe słuchawki bezprzewodowe HMD Amped Buds. To, co je wyróżnia, to fakt,…
"Najtańszy smartfon z klapką" jest już dostępny globalnie! W najbliższym czasie nubia Flip 2 5G…