Spis treści
Pojemność baterii, która została umieszczona w Holly, wynosi 2000 mAh. Wydawać by się mogło, że nie jest to potężny akumulator, jednak mimo to jestem pełen uznania dla wyników, jakie zarejestrowaliśmy przy ustawieniu jasności do poziomu 120 cd/m2, czyli naszego standardowego zakresu testowego.
Przy podobnych parametrach, takiej samej rozdzielczości ekranu ale różnych bateriach, Holly w większości pomiarów bije na głowę wcześniej przez nas testowanego Elephone P6000.
W codziennym użytkowaniu telefonu, codzienne ładowanie telefonu będzie koniecznością, choć oczywiście wszystko zależy od indywidualnego podejścia do korzystania ze smartfona. Jedno można natomiast napisać na pewno – czas pracy Holly na akumulatorze nie jest co prawda rewelacyjny, ale można uznać go za satysfakcjonujący.
Aparat główny, w który został wyposażony Holly ma 8 megapikseli i wspomagany jest lampą błyskową. 8 Mpx może na fanach fotografii nie robić wrażenia, jednak telefon zaskakująco dobrze spisuje się jako rejestrator obrazów – kolory są nasycone i żywe, szczególnie podczas fotografowania przyrody – kiedy pięknie eksponowana jest zielona, soczysta barwa roślin.
Przy gorszym świetle aparat sprawuje się już zauważalnie gorzej, ale nadal w granicach akceptowalnych dla modelu tej klasy. Lampa błyskowa nie wyróżnia się niczym specjalnym – to standardowy układ o ograniczonych możliwościach.
Filmy nagrywane za pomocą aparatu głównego nie zachwycają jakością – szczególnie daje się we znaki brak stabilizacji obrazu. Jeżeli jednak dla kogoś kamera nie jest jedną z najważniejszych funkcji w telefonie, powinien być z Holly zadowolony. Rozdzielczość Full HD i stabilne 29-30 kl./s wystarczą do okazjonalnego rejestrowania prostych filmików.
Aparat umieszczony z przodu telefonu wyposażony jest w 2 megapiksele. Nie daje oszałamiających rezultatów, ale powinien wystarczyć każdemu miłośnikowi „selfie”. Na plus zaliczyć także można jego działanie przy użyciu popularnych komunikatorów, takich jak np. Skype – obraz jest niezły, nie załamuje się, nie ma też problemów z płynnością podczas wideorozmowy.
Prowadzenie rozmów przy użyciu Honor Holly stoi na przyzwoitym poziomie. Daleki jestem jednak od stwierdzenia, aby była to najlepsza słuchawka przez jaką miałem przyjemność rozmawiać. Mojego rozmówcę słyszałem nieco przytłumionego, co punktuje na niekorzyść głośnika rozmów. W momencie, kiedy mój rozmówca używał recenzowanego telefonu, w tle słyszałem szumy i inne mniej rozpoznawalne dźwięki. Jakość rozmów oceniłbym na przeciętną.
Dual SIM, w który został wyposażony smartfon, sprawuje się bez zarzutów – można swobodnie przełączać się pomiędzy kartami SIM, choć w danej chwili pracuje tylko jedna z nich. Niestety, tylko jedno gniazdo pozwala na obsługę karty w standardzie 3G.
Aplikacja dialera w Holly jest estetyczna, ale nie wyróżnia się niczym szczególnym. Każdy, kto preferuje wysyłanie wiadomości tekstowych zamiast dzwonienia może być nieco rozczarowany – nie przez wygląd aplikacji do tego służącej, ale przez ciągle dający się we znaki słaby dotyk. Dodatkowo słownik podpowiadający wyrazy jest bardzo ubogi, a pisząc nieco szybciej zauważalne jest opóźnienie pojawiających się słów.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Wygląda na to, że niebawem zobaczymy nowy smartfon w postaci Nothing CMF Phone 2. Pierwszy…
Ulefone Armor 30 Pro ma dwa duże ekrany i wielki głośnik, 16 GB RAM i…
Premiery nie doczekały się jeszcze najmocniejsze modele z rodziny Find X8, a specyfikacja Oppo Find…
Wszyscy fani Samsunga oczekują premiery modelu Samsung Galaxy S25 Edge. Teraz przychodzę do Was ze…
Google Pixel 10 straci na jakości zdjęć, ale zyska teleobiektyw. Modele Pro wykorzystają dokładnie te…
Samsung coraz bardziej intensywnie szykuje się do premiery Samsung Galaxy Ring 2, którego chce wyposażyć…