Oficjalnej prezentacji doczekała się limitowana edycja najnowszego smartfonu południowokoreańskiego koncernu Samsung – Galaxy S6 edge Iron Man Limited Edition, która jak wskazuje sama nazwa nawiązuje do jednego z superbohaterów i powstała w kooperacji z firmą Marvel.
Czerwień oraz złoto zastosowane w Galaxy S6 edge Iron Man Limited Edition tematycznie nawiązują do bohatera z filmu Avengers: Czas Ultrona. Smartfon wyposażony został w 64-gigabajtową pamięć dla użytkownika, a w zestawie sprzedażowym znalazła się również tematyczna ładowarka bezprzewodowa. A to wszystko zamknięte w eleganckim pudełku.
Samsung Galaxy S6 edge Iron Man Limited Edition zadebiutuje na rodzimym rynku producenta już jutro (27/05/2015), zaś w Chinach oraz Hongkongu pojawi się w przyszłym miesiącu.
źródło: Samsung
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Kapitalny FPS kupicie teraz w okazyjnej cenie na Instant Gaming. W porównaniu do Steam zaoszczędzicie…
Nie ma drugiego smartfona, na którego debiut czekałbym tak mocno, jak na Nothing Phone 3.…
Oppo K12s przed premierą ujawnił wszystko o specyfikacji, a producent dorzucił do tego oficjalny design.…
Huawei Luxeed R7 to nowy, luksusowy SUV chińskiego producenta. Ma potężny zasięg dzięki napędowi EREV…
Epic Games w tym tygodniu rozdawnictwa oferuje dwa prezenty. Jeden z nich to przygodowa Botanicula,…
6 odsłona cyklu ManiaK Tygodnia przybliży Cię do tematu S25 Ultra za 1/5 ceny, wielkich…