>
Kategorie: Android HTC Newsy Telefony

Rider i Kingdom – nowe smartfony od HTC

Do sieci trafiły zdjęcia dwóch nowych smartfonów korporacji HTC. Wieść gminna niesie, iż są to modele Rider i Kingdom, które nie doczekały się jeszcze oficjalnego anonsu. Obie słuchawki będą współpracować z systemem operacyjnym Android i prawdopodobnie są tworzone z myślą o europejskim rynku.

Póki co nie wiadomo kiedy sprzęt miałby trafić do sprzedaży. Ze zdjęć ciężko też wywnioskować, z czym dokładnie mamy do czynienia. Według wstępnych przypuszczeń, HTC Rider zostanie wyposażony w 4,3-calowy wyświetlacz dotykowy i będzie przypominał urządzenia azjatyckiego producenta, które już trafiły na rynek – np. HTC Thunderbolt. Pozostałe, znane dane techniczne zamykają się na obecności przedniej kamery do wideorozmów i czerwonej obudowie słuchawki – worek przecieków i plotek zapewne czeka na rozsupłanie.

Drugi model – HTC Kingdom – także posiada duży ekran dotykowy i został pozbawiony fizycznej klawiatury (przynajmniej na pierwszy rzut oka). Sprzęt wydaje się być trochę dłuższy i węższy niż standardowe urządzenia z 4,3-calowym wyświetlaczem. Według „dobrze poinformowanych źródeł”, rozdzielczość ekranu wyniesie 960×540 pikseli. Jednocześnie można się spodziewać, iż słuchawka będzie cieńsza niż większość smartfonów. I to by było na tyle – na dalsze informacje przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Źródło: 911sniper

Maciej Sikorski

Najnowsze artykuły

  • Artykuł sponsorowany

iPhone 16 Pro Max: przyszłość technologii mobilnej

Apple ponownie udowodniło, że wiodący status w branży smartfonów jest zasłużony, prezentując swój najnowszy flagowy…

1 kwietnia 2025
  • Google
  • Newsy
  • Telefony

Flagowy Pixel na pierwszych zdjęciach. Ma być tańszy, ale kopiuj wklej trwa w najlepsze

Google Pixel 10 Pro Fold pozuje pierwszych grafikach. Ma być tańszy od poprzednika – a…

1 kwietnia 2025
  • Promocje

Klon Bloodborne do kupienia w promocji na Steam. To zaskakująco dobra oferta

Klon Bloodborne – Thymesia, czyli brutalna gra akcji RPG trafiła na ciekawą 60% zniżkę. Ta…

1 kwietnia 2025
  • Apple
  • iOS
  • Newsy

Mamy Apple Intelligence w domu. Ogromna aktualizacja iOS 18.4 w Polsce

Nareszcie doczekaliśmy się Apple Intelligence także w Europie, czyli również w Polsce. Apple udostępnia swoje…

1 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Samsung
  • Telefony

Chciałbym powiedzieć Wam, że mieliście rację, a ja się myliłem. Niestety, ale nie w przypadku tych Samsungów

Samsung Galaxy Tab S10 FE i S10 FE+ zadebiutowały oficjalnie. To najmniej opłacalne Samsungi, jakie…

1 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Telefony
  • Vivo

50 MP z OIS, 5600 mAh, IP69, a cena to tylko 1100 złotych. Fajny telefon w dobrej cenie

vivo V50e niedługo będzie mieć swoją premierę i został już zapowiedziany przez producenta. Dobry aparat…

1 kwietnia 2025