Wczoraj zadebiutował oficjalnie OnePlus 2 – phablet nazywany przez wielu „zabójcą flagowców 2016”. Dość odważne określenie, które nieco mija się z prawdą, ale nie zmienia to faktu, że OnePlus 2 jest propozycją godną uwagi. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem to powinniście wiedzieć, że jest sposób na ominięcie systemu zaproszeń.
Sprzeda OnePlus 2 wystartuje jedenastego sierpnia bieżącego roku w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Indiach, Chinach oraz Unii Europejskiej. Sugerowana cena detaliczna za wersję z 16 GB pamięci dla użytkownika i 3 GB RAM wyceniona została na 329 dolarów, zaś model oferujący 64 GB pamięci + 4 GB RAM wiąże się z wydatkiem 389 dolarów. Polskie ceny przedstawiają się następująco: 16GB – 1449 zł, 64GB – 1699 złotych.
Phablet już teraz (jeszcze brak na magazynie) pojawił się w ofercie sklepu internetowego oppomart, gdzie proponowany jest za 349 dolarów. Cena jest zatem wyższa o 20 dolarów od tej proponowanej przez producenta ale warto mieć na uwadze, że jest to „podatek od zaproszenia”. Dzięki temu nie będziecie musieli czekać na „cud”.
źródło: via swiatandroid
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Klon legendarnego RTS – Tempest Rising jest obecnie do kupienia w niższej cenie niż na…
Sony Xperia 1 VII ujawnia kolejne szczegóły przed zaplanowaną na maj premierą. Poznaj cenę i…
Samsung szykuje premierę nowego flagowca. Wiemy już, kiedy dokładnie Samsung Galaxy S25 Edge pojawi się…
Na salony wjeżdża nowy smartwatch. Premiera Motorola moto watch fit stała się faktem, dlatego przyjrzyjmy…
RPG od CD Projekt RED – Wiedźmin 2 jest do kupienia tanio za wyjątkowo śmieszne…
PEKAO publikuje alarmujący komunikat do każdego klienta banku. Choć wiadomość pojawiła się na początku tego…