Plotka głosi, iż jutro (24 maja) korporacja Microsoft zaprezentuje 9 nowych modeli, współpracujących z mobilnym systemem operacyjnym Windows Phone 7. Pokaz ma się odbyć w trakcie zaplanowanej na ten dzień tajemniczej imprezy, poświęconej platformie WP7. Wiele wskazuje na to, iż największy na świecie producent oprogramowania, poda więcej szczegółów, dotyczących aktualizacji swego systemu. Mowa o wersji Mango.
Według niepotwierdzonych danych, już jutro Samsung zaprezentuje cztery modele smartfonów z WP7, HTC i Acer pokażą po dwa nowe smatfony, a Dell pochwali się jedną słuchawką. Plotka głosi, iż niektóre modele ze stajni południowokoreańskiego producenta przypominają Galaxy S II. Samsung Galaxy S II znajdziesz w porównywarce Ceneo od 1.953 zł (ma go tylko 1 sklep). Możliwe, iż HTC zaprezentuje urządzenie o nazwie Bresson, na pokładzie którego znalazł się aparat 16 Mpix (pisaliśmy o nim pod koniec ubiegłego tygodnia).
Prezentacja nowych smartfonów z WP7 nie oznacza, że natychmiast trafią one na rynek. Najbardziej prawdopodobna wydaje się być wersja, według której, nowy sprzęt pojawi się wraz z aktualizacją Mango. A to nastąpi prawdopodobnie jesienią bieżącego roku. Myślicie, że faktycznie czeka nas jutro spora niespodzianka? Czy może jesteście zdania, że na rynek znów rzucone zostaną lekko odgrzane kotlety?
Źródło: WMPoweruser, Onliner
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Na polski rynek wkracza właśnie nowa linia produktowa znanego producenta - Baseus PicoGo. Mowa o…
Czy najlepszy składany telefon typu flip 2025 roku będzie też tym najdroższym? Okazuje się, że…
Zatrzęsienie premier w ostatnich dniach jest zwyczajnie spore. Tym razem oficjalnie to realme GT7 został…
Motorola Edge 60 Pro nie ma już dla nas tajemnic przed premierą. Przyszła królowa polskich…
Naprawdę świetny, dobrze oceniany FPS jest teraz do zgarnięcia taniej na Steam za sprawą potężnej…
Dawno nie poczułeś magii po odpakowaniu telefonu? Redmi Turbo 4 Pro Harry Potter Edition Ci…