Niektórzy z Was pamiętają zapewne anons taniego telefonu muzycznego Nokia X1-00, o którym pisaliśmy w pierwszej połowie marca. Sprzęt ten jest niezwykle prosty i nie należy się po nim spodziewać cudów, ale ma wielki atut – niską cenę. Teraz Nokia dorzuciła do swej oferty model X1-01, który odróżnia się od poprzedniej słuchawki tylko jednym szczegółem.
Model X1-01 posiada wsparcie dla dwóch kart SIM – to jedyna nowość, którą dodał producent. Według twórców tego urządzenia, zostało ono wyposażone w bardzo solidny głośnik, który gwarantuje czysty dźwięk nawet przy maksymalnym stopniu głośności. To ważna kwestia, ponieważ telefony lansowane są jako słuchawki muzyczne. Nokia X1-01 bazuje na platformie Series 30 i posiada m.in. gniazdo 3,5 mm, czytnik kart microSD (do 16 GB), radio FM i latarkę. Ze specyfikacji wynika, iż sprzęt może pracować do 43 dni w trybie oczekiwania oraz 13 godzin w trybie rozmów (wspomina się także o 36 h w trybie odtwarzania muzyki).
Sprzedaż Nokii X1-01 ma się zacząć przed końcem II kwartału. Rekomendowana cena sprzętu to 34 euro (mniej niż 140 PLN). Warto dodać, iż fiński producent poinformował także o wypuszczeniu na rynek w najbliższym czasie modelu C2-00, który również będzie wspierał dwie karty SIM. Urządzenie zaanonsowano prawie rok temu. Chętni będą mogli kupić telefon za 45 euro (około 180 PLN).
Źródło: conversations.nokia
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Nie tylko składane smartfony, ale także średniopółkowe. Motorola edge 60 (pro) oficjalnie pojawiają się w…
Kompaktowe smartfony wracają do łask. Już kolejny z nich przygotowuje się do premiery i będzie…
Składane smartfony premium na miarę 2025 roku już tu są. Motorola razr 60 (ultra) zostały…
W sieci pojawia się coraz więcej przecieków na temat Nothing Phone 3 - tym razem…
Wielki powrót vivo do Polski to już fakt! Producent zaprezentował aż cztery smartfony, a wśród…
W sieci pojawiała się pełna lista smartfonów Xiaomi, Redmi i POCO z aktualizacją do HyperOS…