>
Kategorie: Newsy Pozostali

Komórka od Microsoftu z Tegrą na pokładzie

The Inquirer donosi, że już wkrótce światło dzienne ujrzy wreszcie urządzenie wyposażone w długo oczekiwany chip Nvidii – Tegrę. KomórkoManiak informował o działaniach znanego producenta kart graficznych jeszcze w czerwcu. Pojawiły się także plotki o kooperacji z Motorolą. Niewykluczone jednak, że małżeństwo Microsoftu i Nvidii nie będzie wolnym związkiem… Co gorsza, obie strony doskonale wiedzą co robią.

Z tego co było wiadomo w czerwcu wynikało, że Nvidia planuje wypuścić własne MID (Mobile Internet Device) pod marką Tegra. Jak na razie nie słychać wiele o tych urządzeniach, co być może oznacza, że firma skupia się na współpracy z Microsoftem. Jeśli koncern z Redmond zechce wziąć przykład z Apple, powinien mieć ścisłą kontrolę nad każdym aspektem urządzenia – tak hardware, jak i software. Przewiduje się, że komórka z Tegrą zostanie przedstawiona w trakcie targów 3GSM, w lutym 2009 roku.

Paweł Piejko

Najnowsze artykuły

  • Newsy
  • Sony
  • Telefony

Jestem pozamiatany. Ten flagowiec na żywo wygląda tak dobrze, że można wybaczyć mu konserwatywną powtarzalność

Sony Xperia 1 VII przed premierą pojawiła się na zdjęciach na żywo. Fioletowy wariant to…

24 kwietnia 2025
  • Promocje

Epic Games rozdaje małą perełkę. To przygodówka z bardzo pozytywnymi opiniami

Epic Games rozdaje perełkę od indie studia – gracze przez najbliższy tydzień mogą odebrać za…

24 kwietnia 2025
  • Honor
  • Newsy
  • Tablety

No i proszę – jak się chce, to da się zrobić tani i mocny tablet z ekranem 144 Hz i klawiaturą

Honor Pad GT zadebiutował oficjalnie. Ponieważ ma rozsądną specyfikację i niską cenę, chętnie zobaczyłbym go…

24 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Redmi
  • Telefony

Xiaomi kpi sobie z konkurencji. Wsadzili eksflagowy procesor i baterię 7550 mAh do 7.98 mm telefonu za 1030 złotych

Nie mam pojęcia, w jaki sposób Redmi Turbo 4 Pro może być tak tani na…

24 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Telefony
  • Vivo
  • Wiadomość dnia

Wielki powrót vivo do Polski! Znam promocję na start i cenę flagowego vivo X200 Pro z 200 MP, 16/512 GB, 6000 mAh i 90 W

Chciałoby się napisać — NARESZCIE! Długo czekaliśmy na oficjalny powrót vivo do Polski, ale w…

24 kwietnia 2025
  • Newsy
  • OnePlus
  • Telefony
  • Wiadomość dnia

Mój flagowy ideał za 1750 złotych zadebiutował. Jest tylko jeden powód, dla którego nie będzie moim prywatnym smartfonem.

OnePlus 13T zadebiutował oficjalnie. Dla mnie to ideał kompaktowego flagowca w doskonałej cenie. Ponadto ma…

24 kwietnia 2025