Dla tych, którzy przespali ostatnie kilka dni krótka informacja: Google+ to społecznościowy serwis w którym wielu widzi potencjalnego rywala dla giganta branży: Facebook’a. Mimo, że witryna dopiero raczkuje, zdążyła już przyciągnąć około 10 milionów użytkowników, doczekaliśmy się także nowej wersji „apki” dla Androida.
Nowa wersja aplikacji na platformę Android jest oznaczona numerkiem 1.0.2 i wprowadza dużo poprawek, które znacząco mogą ułatwić nam korzystanie z programu. Główne nowości to:
Mimo, że nowy rywal Facebook’a dopiero zaczyna swoją ekspansję, zapowiada się ciekawa walka, na której najprawdopodobniej najwięcej skorzystamy my – użytkownicy popularnych „społecznościówek”. Waszym zdaniem nowy serwis zdoła przełamać monopol „fejsa” i jego 750-milionowej rzeszy użytkowników, czy też Google zabrało się za ten projekt zbyt późno?
źródło: phandroid.com
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Jeden z najlepszych telefonów 2025 roku doczekał się nie tylko nowej aktualizacji i co za…
POCO F7 najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu. Telefon powinien być na radarze polskiego fana,…
Gmail doczekał się prostej, a jakże niezwykle użytecznej nowości na Androida. Pozwoli ona oszczędzić nam…
iQOO Z10x zadebiutował oficjalnie. Ponieważ to bardzo tani telefon, bateria o pojemności 6500 mAh i…
Casio AEQ120W to prawie G-Shock. Poza bardzo zbliżoną obudową ma baterię na 10 lat i…
Na polski rynek wkracza właśnie nowa linia produktowa znanego producenta - Baseus PicoGo. Mowa o…