Na polskim rynku zadebiutował oficjalnie BlackBerry PRIV (Venice) – nietuzinkowy phablet typu slider pracujący pod kontrolą systemu Google Android.
O nowości Kanadyjczyków mogliście niejednokrotnie przeczytać na gsmManiaK.pl. Ostatnio nawet pisałem Wam o polskiej przedsprzedaży, która już się zakończyła. BlackBerry PRIV (Venice) oficjalnie dostępny jest w polskiej sprzedaży, a jego cena nadal wynosi 3999 złotych. Phablet zakupić możecie (według ceneo.pl) w dziesięciu sklepach internetowych.
BlackBerry PRIV nie jest tylko kolejnym urządzeniem pracującym pod kontrolą systemu Android. Producent zmodyfikował oprogramowanie dodając nie tylko swoje rozwiązania znane z BB OS, ale także zadbał o bezpieczeństwo – znak rozpoznawczy Kanadyjczyków.
Bardzo fajnie funkcje tego urządzenia opisał Michał Rosiak, z blog.orange.pl. Zachęcam Was do przeczytania jego tekstu, w którym skupił się na zaletach oraz wadach.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
POCO F7 najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu. Telefon powinien być na radarze polskiego fana,…
Gmail doczekał się prostej, a jakże niezwykle użytecznej nowości na Androida. Pozwoli ona oszczędzić nam…
iQOO Z10x zadebiutował oficjalnie. Ponieważ to bardzo tani telefon, bateria o pojemności 6500 mAh i…
Casio AEQ120W to prawie G-Shock. Poza bardzo zbliżoną obudową ma baterię na 10 lat i…
Na polski rynek wkracza właśnie nowa linia produktowa znanego producenta - Baseus PicoGo. Mowa o…
Czy najlepszy składany telefon typu flip 2025 roku będzie też tym najdroższym? Okazuje się, że…