Zapraszamy na naszą relację z targów MWC 2016 z Barcelony.
Bądź na bieżąco. Nasz maniaKalny raport z MWC 2016.
Meizu 22 lutego bieżącego roku zaprasza na konferencję prasową, która odbędzie się podczas targów MWC 2016, w Barcelonie. Zadebiutuje kolejny smartfon z systemem Ubuntu, a także zostaną wystawione inne smartfony dostępne w ofercie producenta.
Premierę nowego urządzenia z systemem opracowanym Ubuntu opracowanym przez firmę Canonical Ltd. potwierdza zaproszenie. Według wieści krążących po Internecie premiery ma doczekać się Meizu PRO 5, który jest obecnie najwydajniejszym samrtfonem w asortymencie Meizu. Swoją wydajność zawdzięcza przemyślanej konfiguracji sprzętowej.
W ubiegłym roku na MWC wprowadzony został Meizu MX4 Ubuntu Edition, na którego firma kazała zainteresowanym czekać kilka miesięcy. Smartfon w europejskiej sprzedaży zadebiutował bowiem dopiero w lipcu 2015 roku. Oby w przypadku PRO 5 było inaczej, choć sukcesu sprzedażowego mu nie wróżę. .
Trzeba sobie jasno powiedzieć – Ubuntu w mobilnej wersji jest oprogramowaniem niszowym, które zainteresuje wyłącznie entuzjastów desktopowego systemu, a także znużonych platformami konkurencji.
Zapraszamy na naszą relację z targów MWC 2016 z Barcelony.
Bądź na bieżąco. Nasz maniaKalny raport z MWC 2016.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Strategia należąca do kultowej serii jest obecnie do kupienia za śmieszne pieniądze. Zgadza się, Tropico…
OnePlus Nord 4 to dla wielu najbardziej opłacalny telefon do 2000 złotych. Teraz nowa aktualizacja…
Xiaomi Civi 5 Pro to następca pięknego smartfona z pogranicza średniaków i flagowców. Dzięki przeciekowi…
OPPO Reno 13 Pro 5G i OPPO Reno 13 FS 5G to dwa zupełnie różne…
MediaTek Dimensity 9400e to nowy procesor dla zabójców flagowców. Jako pierwsze skorzystać mają z niego…
Sony Xperia 1 VII po dwóch rozczarowujących przeciekach nareszcie zdradza coś ciekawego. Nowy teleobiektyw i…