Microsoft rozpoczął nową akcję promocyjną, dzięki której wszyscy obecni i przyszli właściciele flagowych smartfonów Lumia 950 i 950 XL otrzymać roczną subskrypcję pakietu Microsoft Office 365. To jednak nie wszystko.
Microsoft Lumia 950 i 950 XL to najnowsze flagowe propozycje giganta z Redmond, które pracują pod najnowszą odsłoną mobilnego Windowsa 10. Jedną z najważniejszych funkcji tego systemu jest tryb Continuum, który umożliwia uczynienie ze smartfonu namiastki komputera, oczywiście po podłączeniu monitora, klawiatury i myszki. Dzięki temu można m.in. wygodnie korzystać z Microsoft Office i swobodnie edytować dokumenty, jednak jest w tym pewien haczyk – dla urządzeń o przekątnej powyżej 8 cali możliwość ta jest płatna, co dotyczy także trybu Continuum (do końca marca tego roku można to jeszcze robić bezpłatnie). Decyzja ta jest kontrowersyjna, jednak Microsoft postanowił w pewien sposób zrekompensować to właścicielom smartfonów Lumia 950 i 950 XL.
Jeżeli zakupiłeś już jedno z wymienionych wyżej urządzeń bądź uczynisz to do 30.06.2016 roku, to będziesz uprawniony do otrzymania rocznej subskrypcji pakietu Microsoft Office 365 Personal oraz 1 TB w OneDrive i pakietu 60 minut do wykorzystania co miesiąc na rozmowy przez Skype. Aby otrzymać bonus wystarczy, że w aplikacji Lumia Offers wybierzesz ofertę „Roczna subskrypcja usługi Office 365” i podasz swój email, na który otrzymasz wszystkie potrzebne instrukcje łącznie ze specjalnym kodem, który ważny jest do 30 lipca tego roku.
Szczegółowe informacje dostępne są na specjalnej stronie internetowej. Jeśli ciągle nie jesteś przekonany co do tego, czy zakup flagowca Microsoftu jest dobrym pomysłem, to koniecznie zajrzyj do naszej maniaKalnej recenzji Lumia 950 XL.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Jeden z najlepszych telefonów 2025 roku doczekał się nie tylko nowej aktualizacji i co za…
POCO F7 najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu. Telefon powinien być na radarze polskiego fana,…
Gmail doczekał się prostej, a jakże niezwykle użytecznej nowości na Androida. Pozwoli ona oszczędzić nam…
iQOO Z10x zadebiutował oficjalnie. Ponieważ to bardzo tani telefon, bateria o pojemności 6500 mAh i…
Casio AEQ120W to prawie G-Shock. Poza bardzo zbliżoną obudową ma baterię na 10 lat i…
Na polski rynek wkracza właśnie nowa linia produktowa znanego producenta - Baseus PicoGo. Mowa o…