Orange Polska przygotowało rewelacyjną ofertę promocyjną dla użytkowników wybranych ofert na kartę – za jedyne sześć złotych można otrzymać paczkę danych o wielkości aż sześciu gigabajtów. Świetna oferta w sam raz na zbliżające się wakacje.
Pomarańczowi proponują Wam 6-gigabajtowy transfer danych za 6 złotych ważny przez 30 dni. Aby aktywować pakiet wystarczy wysłać wiadomość tekstową o treści AKT6 pod numer 260 (koszt zgodny z taryfą operatora). Ponadto można aktywować krótkim kodem – *110*77#. Z promocyjnego pakietu mogą skorzystać wszyscy użytkownicy ofert na kartę: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę, Orange SMART, w ofercie Orange na kartę oraz abonenci ofert Zetafon i Minutofon.
Oczywiście możecie również sprawdzić ilość megabajtów. Aby to uczynić wystarczy wysłać SMS o treści STAN6 pod numer 260 (opłata jak za SMS do Orange zgodnie z planem taryfowym) lub za pomocą krótkiego kodu – *110*77*1#. Promocja obowiązuje od dnia 20 czerwca 2016 r. do dnia 31 sierpnia 2016 r, co możecie przeczytać w regulaminie.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Samsung Galaxy S25 Edge pozuje na wideo obok składanego Samsunga Galaxy Z Fold 6 i…
Kapitalna gra detektywistyczna od Rockstara została objęta potężnym 77% rabatem. Nie dość, że przy jej…
Klienci PKO BP zostali perfidnie wzięci na celownik. Niebezpieczeństwo nigdy do końca nie minie, można…
Nareszcie ogłoszono datę premiery serii Infinix NOTE 50. Następcy świetnych i tanich Infinix NOTE 40…
Specyfikacja Samsunga Galaxy A56, A36 i A26 5G została potwierdzona przed premierą. Znamy też konkretną…
Oppo Find X8 Mini będzie bardzo smukłym smartfonem, który do tego nie zrezygnuje z wielkiej…