>
Kategorie: Honor Newsy

Lato konkursów z Honor 7 – podsumowanie

To było wspaniałe lato z konKursami na techManiaK.pl! Trzy konkursy, trzy smartfony Honor 7, prawie dwa tysiące ciekawych odpowiedzi, sześć tygodni ostrej rywalizacji. To lato dobrze zapamiętamy, było pracowite.

Co tu kryć – lubimy konKursy. Wy też. Dlatego od lat regularnie je organizujemy, i od lat cieszymy się z tego, jak popularne są nasze zabawy wśród maniaKalnych CzytelniKów. Tym razem jednak przeszliśmy samych siebie – przez cały sierpień można u nas było wygrać fantastyczne nagrody – aż trzy smartfony Honor 7!

Koniec wakacji. Więc i Lato konKursów dobiegło już końca. To była fantastyczna zabawa!

  • Prawie 2 tysiące odpowiedzi,
  • 6 tygodni ostrej rywalizacji
  • 3 konkursy oraz 3 smartfony do wygrania
  • 11 godzin czytania i wybierania tej jednej odpowiedzi (20 sekund na każdą odpowiedź)

To lato dobrze zapamiętamy.

Zanim posmutniejcie, mam dobrą wiadomość. Właśnie zaczynamy pracować nad następnymi konkursami. A to oznaczać może tylko jedno – już wkrótce zaproponujemy Wam kolejną maniaKalną zabawę z nagrodami.

Do wygrania był Honor 7? Ten Honor 7?

Dokładnie! Dzięki uprzejmości Honor Polska, w maniaKalnych konKursach w sierpniu rozdaliśmy aż 3 egzemplarze telefonu Honor 7! Aby przekonać się o tym, jak fajna jest to nagroda, wystarczy zerknąć na nasz test Honor 7 opublikowany na łamach gsmManiaKa, w którym Antek pisał:

Honor 7 to bez dwóch zdań telefon godny polecenia – jest solidny i nienagannie wykonany. Czytnik linii papilarnych z prawdziwego zdarzenia, bardzo dobry ekran o rozsądnej rozdzielczości, bateria zapewniająca odpowiednio długi czas pracy na pojedynczym ładowaniu oraz metalowa obudowa – to największe zalety Honora 7.

 

Nagrodzone prace

Tak jak już mówiliśmy, przyszło prawie 2.000 ciekawych, intrygujących, niebanalnych odpowiedzi. To niesamowite, jaką kreatywnością potrafią wykazać się czytelnicy techManiaK-a! Uwierzcie, nie było łatwo wybrać po jednej odpowiedzi na każdy konkurs. Naprawdę, gdyby to od nas zależało, rozdalibyśmy 2.000 smartfonów po jednym dla każdego!

Poniżej zebraliśmy podsumowanie każdego z konkursów ze zwycięską odpowiedzią.

Konkurs #1: dla odważnych

Nasz pierwszy, sierpniowy konKurs był zabawą fotograficzną. Otrzymaliśmy niemal 400 fajnych i kreatywnych fotografii. Po długich obradach zdecydowaliśmy się nagrodzić Dominikę, która nadesłała zdjęcie uwieczniające jej kontakt z żółwiem morskim. Gratulujemy Dominiko. Honor 7 jest już u Ciebie i czekamy na zdjęcie z nagrodą! A oto nagrodzone zgłoszenie:

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej.

Moje spotkanie z żółwiem morskim, czyli For the Brave, tylko dla odważnych.

Konkurs #2 z Honorem

To nasz mały rekord – otrzymaliśmy ponad 800 fajnych zgłoszeń, chociaż zadanie wcale nie było łatwe!  Wybrać tylko jedną nie było łatwo (oj, trwało to chwilę), ale po wielu dyskusjach udało się nam ustalić, kto zgarnie nowego smartfona Honor 7. Gratulacje, lukasz217! A tymczasem nagrodzone zgłoszenie:

H- Hipnotyzujący wygląd.
O- Obiektyw chroniony szkłem szafirowym.
N- Naprawdę szybki procesor.
O- Optymalna wielkość ekranu.
R- Rozszerzalna pamięć.
7- 7 urządzeń w jednym: telefon, aparat, odtwarzacz audio i video, nawigacja gps, smart pilot, radio i androidowa konsola do gier.
!- Tak dobry, że warto to wykrzyczeć!

Smartfon dotarł do Łukasza, który podzielił się z nami swoją radością, podsyłając zdjęcie z nagrodą. Smacznego.

fot. lukasz217, zwycięzca w Lato konkursów z Honor 7

Konkurs #3 z Honorem

Ponad 650 fajnych odpowiedzi – aż tyle spłynęło do nas w trzecim i zarazem ostatnim konKursie z marką Honor. Mieliśmy z czego wybierać – zwłaszcza, że i zadanie konKursowe sprzyjało kreatywnym zgłoszeniom. 🙂

Kto wygrał finał maniaKalnej zabawy z Honorem? Najwięcej głosów jury zebrał Kriss, który tak odpowiedział na pytanie o to, w jakiej sytuacji przydałaby się funkcja sterowania głosem dostępna w Honor 7.

Budzę się… cholera jestem skrępowany… kajdanki… łóżko?! Wzrok wyostrza się na tyle, że po chwili dochodzi do mnie, że dryfuję na tratwie po środku jeziora, przypięty kajdankami do łóżka. Łapię oddech i zaczynam analizować – jakim cudem przecież wczorajszy wieczór kawalerski zaczynałem w Zakopanem a teraz jezioro ogromne jak Śniardwy. Gdzie się podziali pozostali… Rozglądam się ale dookoła pusto. Po drugiej stronie tratwy sterta jakiś gratów i części mojej garderoby. Myślę sobie oby tylko on tam był, krzyczę „Honor gdzie jesteś?” po czym słyszę moją ulubioną piosenkę „Eye Of The Tiger” odetchnąłem z ulgą … spokojnie wydaję polecenie „Honor SOS”. Po 10 przypływa motorówka MOPR – jestem uratowany. Wieczorem przeglądam serwisy informacyjne a tam moje zdjęcie na dryfującej tratwie z podpisem – „Honor 7 – prawdziwy przyjaciel nigdy Cię nie zostawi w potrzebie”…

Nagroda już dotarła do Kriss-a. Jak sam mówi, bardzo się z niej ucieszył.

Ta nagroda to dla mnie super sprawa! Od jakiegoś czasu zaczynałem rozglądać się za jakimś nowym smartfonem, gdyż w dwuletnim Moto G2 zaczynało brakować pamięci. (…) Fotki robione Honorem 7 bardzo mi się podobają, zwłaszcza tryb manualny – dla mnie to świetna sprawa gdyż zawodowo zajmuję się fotografią i filmem i lubię mieć pełną kontrolę nad aparatem.” – powiedział nam Kriss.

Kriss podesłał nam także kilka fotek z Honor 7, nawiązujących do swojej odpowiedzi konkursowej. No, teraz wszystko jasne – wyobraźnia idzie w parze z kreatywnością i szczyptą szaleństwa.

Fot. Kriss, zwycięzca w Lato konkursów z Honor 7

Fot. Kriss, zwycięzca w Lato konkursów z Honor 7

Fot. Kriss, zwycięzca w Lato konkursów z Honor 7

Gratulujemy i zapraszamy do kolejnego konKursu

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. I mamy rzecz jasna nadzieję, że pierwszą stroną, którą odwiedzicie z Waszych nowych telefonów będzie gsmManiaK.pl. 🙂

Nie przegap kolejnego konKursu

Lubimy konKursy tak jak Ty! Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnego, polub nasz profil na facebook fb/Konkursy maniaKa i czytaj do nas regularnie.

Szymon Marcjanek

Najnowsze artykuły

  • Newsy
  • POCO
  • Telefony

Redmi Turbo 4 Pro / POCO F7 bez tajemnic. Znamy ceny, pełną specyfikację i design nowego króla polskich promocji

Pełna specyfikacja oraz ceny POCO F7 / Redmi Turbo 4 Pro trafiły do sieci od…

18 kwietnia 2025
  • Infinix
  • Newsy
  • Telefony

Dosłownie śmierdzi mi to sukcesem. Ten smartfon ma baterię 5500 mAh, niską cenę i przez pół roku będzie ładnie pachnieć

Infinix Note 50s 5G+ to smartfon z pachnącą obudową w cenie, której raczej byś się…

18 kwietnia 2025
  • Promocje

Dobrze oceniana strategia trafiła na kapitalną promocję. Fani gatunku przybywajcie!

Świetna strategia – Banished swego czasu zdobyła niemałą popularność na Steam, teraz kilka lat po…

18 kwietnia 2025
  • Motorola
  • Newsy
  • Telefony

To będzie najlepszy składany flagowiec 2025 r. Ekrany LTPO 165 Hz, 4700 mAh i szybkie ładowanie przewodowe + bezprzewodowe

Poznaliśmy specyfikacji flagowca Motorola razr 60 Ultra na kilka dni przed oficjalną premierą. Składany smartfon…

18 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Nubia
  • Telefony

Ten tani flagowiec do zdjęć poskromi Samsunga i Xiaomi. Zwłaszcza jego cena może zachwycić

Prawdziwie pełnowymiarowy ekran, niespotykany design i świetna wycena. W taki sposób zapowiada się nowa nubia…

18 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Redmi
  • Telefony

Xiaomi podało cenę POCO F7 przed premierą. Ależ to będzie sztos za malutką kasę

Redmi Turbo 4 Pro będzie pierwszym telefonem na świecie ze Snapdragonem 8s Gen 4. Producent…

18 kwietnia 2025