ARCHOS 50 Saphir zostanie zaprezentowany na zbliżających się targach IFA w Berlinie. Model wyróżnia wysoka odporność na warunki zewnętrzne i bateria o pojemności 5000mAh.
ARCHOS 50 Saphir charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki zewnętrzne – jest odporny na zarysowania, kurz, zanurzenie w wodzie, upuszczenie, a wyświetlacz chroni warstwa Gorilla Glass 4. Dodatkowo smartfon oferuje baterię o pojemności 5000mAh oraz technologię Mediatek Pump Express Plus skracającą czas ładowania o połowę.
Zgodny ze standardem ochrony IP68, ARCHOS 50 Saphir jest odporny na zadrapania, pył, upuszczenia (do 1 metra) i zanurzenie w wodzie przez 30 min, jednocześnie pozwalając na pracę w temperaturach od -20C° do 55C°. Smartfon wyposażony jest w 4-rdzeniowy procesor Mediatek MT6737 o taktowaniu 1,5 GHz, 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia do 128 GB przy pomocy karty microSD.
Smartfon zostanie zademonstrowany w tym tygodniu na IFA 2016 i będzie dostępny od października w cenie 949 zł.
Źródło: Informacje prasowe.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Wciągający FPS – Turbo Overkill kupicie teraz za niecałe 15 zł w jednym z popularnych…
BNP Paribas ostrzega wszystkich swoich klientów. To jedna z tych wiadomości, których nie można zignorować,…
Jeden z najlepszych telefonów 2025 roku doczekał się nie tylko nowej aktualizacji i co za…
POCO F7 najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu. Telefon powinien być na radarze polskiego fana,…
Gmail doczekał się prostej, a jakże niezwykle użytecznej nowości na Androida. Pozwoli ona oszczędzić nam…
iQOO Z10x zadebiutował oficjalnie. Ponieważ to bardzo tani telefon, bateria o pojemności 6500 mAh i…