>
Kategorie: Android Newsy Telefony UMI

UMi pamięta o klientach! Nowa wersja systemu dla Super i MAX

UMi udostępniło najnowszą aktualizację oprogramowana układowego dla modelu Super oraz MAX. Jest kilka poprawek, które wpływają na komfort użytkowania.

Co jest największym problemem producentów elektroniki użytkowej, a przede wszystkim tych pochodzących z Państwa Środka? Brak wsparcia posprzedażowego, a zatem brak nowych wersji systemu w formie aktualizacji. UMi pokazało jednak, że zależy im na wszystkich. Testowany UMi Super i UMi MAX otrzymały własne nowy soft. Test UMi Super przeczytacie na gsmManiaK.pl.

https://www.gsmmaniak.pl/592296/to-musisz-wiedziec-o-aparacie-w-umi-plus/

Najnowsza wersja oprogramowana dla Umi Super i UMI MAX została udostępniona bezprzewodowym kanałem (OTA), a zatem można ją pobrać bezpośrednio na smartfon. Paczka z softem waży około 300 MB i wnosi ze sobą funkcje znane z flagowego modelu UMi Plus. Nowości w oprogramowaniu V3.02_20160923 dla UMi Super oraz w sofcie V1.01_20160923 dla UMi MAX przedstawiają się następująco:

  • nowa aplikacja Aparat z trybem Pro (manualnym)
  • poprawione działanie aparatu
  • nowy sterownik ekranu dotkowego
  • poprawione działanie czytnika linii papilarnych
  • uaktualnione aplikacje Google
  • inne drobne poprawki

Główną i zarazem najważniejszą nowością w oprogramowaniu jest pełna kontrola nad aparatem. W aplikacji Aparat pojawił się tryb Pro, w którym można regulować ręcznie większość parametrów, aby uzyskać pożądany efekt. Istnieje możliwość ręcznego regulowania światłoczułości (ISO), szybkość ekspozycji (s), wartość ekspozycji (EV), nasycenie, kontrast, jasność, punkt centralny i balans bieli.

UMi oczywiście nie zapomniał o pozostałych użytkownikach, którzy nie chcą bądź nie mają czasu bawi się manualnymi ustawieniami, i tym samym oddał do dyspozycji tryb automatyczny. Ponadto jest również tryb PIP (obraz w obrazie), czy też panorama.

Warto jeszcze pamiętać, że w tym roku na Gwiazdkę znajdziecie pod choinką nie lada gratkę – Androida 7.0 Nougat dla wybranych smartfonów UMi, w tym dla UMi Super i UMi MAX.
https://www.gsmmaniak.pl/588106/android-70-umi/

Paweł Gajkowski

Najnowsze artykuły

  • Akcesoria
  • Baseus
  • Newsy

Premiera Baseus PicoGo to 3 nowe powerbanki oraz ładowarka dla podróżujących

Na polski rynek wkracza właśnie nowa linia produktowa znanego producenta - Baseus PicoGo. Mowa o…

23 kwietnia 2025
  • Motorola
  • Newsy
  • Telefony

Znam cenę 7-calowej Motoroli ze 165 Hz ekranem i zaskakująco dobrą baterią

Czy najlepszy składany telefon typu flip 2025 roku będzie też tym najdroższym? Okazuje się, że…

23 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Realme
  • Telefony

7200 mAh, 100W, 16 GB RAM i 1 TB pamięci oficjalnie. Jeśli realme GT 7 trafi do Polski, to pozamiata

Zatrzęsienie premier w ostatnich dniach jest zwyczajnie spore. Tym razem oficjalnie to realme GT7 został…

23 kwietnia 2025
  • Motorola
  • Newsy
  • Telefony

Znam cenę Motoroli z baterią 6000 mAh. Dzięki niej zrozumiesz, dlaczego Polacy kochają tego producenta

Motorola Edge 60 Pro nie ma już dla nas tajemnic przed premierą. Przyszła królowa polskich…

23 kwietnia 2025
  • Promocje

Kultowy FPS za bezcen. Z tak świetnej oferty po prostu trzeba skorzystać

Naprawdę świetny, dobrze oceniany FPS jest teraz do zgarnięcia taniej na Steam za sprawą potężnej…

23 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Redmi
  • Telefony

Ten smartfon to magia. Xiaomi zamierza sprzedawać go tanio, a designem nawiązuje do klasyki popkultury

Dawno nie poczułeś magii po odpakowaniu telefonu? Redmi Turbo 4 Pro Harry Potter Edition Ci…

23 kwietnia 2025