Sieć komórkowa Plus oferuje wydłużoną do wtorku promocję z okazji Czarnego Piątku oraz Cyber Poniedziałku: 5 dni super okazji – przenieś numer i zyskaj do 6 miesięcy abonamentu gratis
Od piątku do wtorku, 29 listopada trwa w sieci Plus promocji „Przenieś numer i zyskaj do 6 miesięcy abonamentu gratis”. Na ofercie skorzystają więc tylko te osoby, które już są zdecydowane lub pod wpływem promocji mają ochotę zdecydować się na przeniesienie numeru komórkowego do operatora Plus.
Dodatkowo telefony w abonamencie są w cenie od 1 zł, między innymi HUAWEI P9 Lite czy HTC One A9s. A w MIX np. telefon HUAWEI Honor 7 lite.
Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Chcesz kupić nowe słuchawki bezprzewodowe? Wybór na rynku jest ogromny, a rodzajów słuchawek wiele: dokanałowe,…
Motorola przedstawiła na MWC 2025 nowości dla ekosystemu Smart Connect. Te upłynnią pracę systemu, dzięki…
Świetne słuchawki TWS Bose QuietComfort Earbuds w promocji Amazon. Kultowy model doczekał się mocnej obniżki…
Zapraszam na test Nothing Phone (3a) Pro: najnowszego superśredniaka młodej, obiecującej i ambitnej marki. To…
Polska premiera Nothing Phone 3a i Phone 3a Pro już za nami. Sprawdźmy, czy w…
Samsung Galaxy S25 pobił wszelkie rekordy sprzedaży w historii koreańskiego producenta. Nawet Note 10 nie…