W sprzedaży zadebiutował HOMTOM HT16 Pro – smartfon z 5-calowym wyświetlaczem i pojemnym akumulatorem. Zapłacisz za niego 85 dolarów.
HOMTOM HT16 Pro to udoskonalona wersja modelu HT16, wyposażona w mocniejszy procesor, więcej pamięci RAM i wewnętrznej oraz obsługująca łączność LTE.
HOMTOM HT16 Pro kupicie m.in. w sklepie Gearbest, gdzie został wyceniony na 84,99 dolarów, co daje ok. 355 złotych netto.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Wygląda na to, że popularny producent szykuje nam nowego średniaka. Mowa o modelu Motorola Moto…
Testujemy elektryczny rower Engwe Engine Pro 2.0 - składaka z pełnym zawieszeniem, grubymi oponami, hydraulicznymi…
Amazon rozdaje prawdziwy hicior – chodzi o trzecią odsłonę Saints Row w odświeżonym wydaniu. Oznacza…
Motorola Edge 50 Neo doczekała się sporej obniżki w polskiej promocji. Teraz możesz kupić ją…
Bank PEKAO ostatnio tak pilną wiadomość wystosował do wszystkich klientów w styczniu. Sprawa jest o…
Virgin Mobile odświeża swoją ofertę abonamentową. Tym razem stawia na wynagradzanie lojalności klientów. Im dłużej…