Google najwyraźniej pozazdrościł Apple’owi i postanowił wprowadzić w swoim sklepie z aplikacjami promocję Free App of the Week, dzięki której użytkownicy Androida będą mogli co tydzień ściągnąć jakąś popularną, płatną aplikację za darmo.
Obecnie promocją objęta jest gra Daniel Tiger Grr-ific Feelings, której cena regularna wynosi 2,99 dolara. Choć tytuł pewnie nie porwie wszystkich, najważniejsze jest to, że Google postanowił pójść śladami Apple’a i wprowadził analogiczną promocję, z jakiej użytkownicy App Store’a mogą korzystać od lat.
W Google Play promocja Free App of the Week rozpoczęła się w piątek. Oznacza to, że kolejna aplikacja, normalnie dostępna za opłatą, jako darmowa pojawi się 19 czerwca.
Apple raczej stara się, aby aplikacje biorące udział w promocji były rozpoznawalnymi tytułami. Ciekawe, czy w przypadku Google’a też tak będzie.
źródło: Google Play
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Czy Google Pixel Watch 3 wreszcie dorównuje konkurencji? Ulepszono design, baterię i fitness, ale czy…
Taniutki Hack and Slash skradnie całe twoje serce. Kusi on nie tylko ciekawą rozgrywką, ale…
OnePlus 13 Mini z baterią 6000 mAh to kpina w kierunku Apple. Kompaktowy flagowiec ma…
Samsung zaprasza do rywalizacji – startuje właśnie konkurs „Pary w RINGu”, a do wygrania są…
Operatorzy T-Mobile i Heyah w ofercie na kartę w najnowszej promocji podwajają gigabajty za doładowania.…
Xiaomi potwierdza globalną datę premiery flagowych smartfonów Xiaomi 15 i Xiaomi 15 Ultra. Zapisz tę…