Navitel wydał wersję 9.7 aplikacji Navigator dla systemu Android. Aktualizacja przynosi szereg udogodnień podczas nawigowania.
Navitel Navigator 9.7 pomaga użytkownikom wyznaczyć najbardziej optymalną trasę dotarcia do celu. W momencie, gdy dostępnych jest kilka tras dojazdu, Navitel Navigator wyświetla je użytkownikowi jako propozycje na ekranie smartfona lub tabletu. Program oszacuje też czas dotarcia do miejsca docelowego.
Użytkownicy aplikacji Navitel Navigator 9.7 mogą spersonalizować ekran domowy widoczny na smartfonie lub tablecie z Androidem za pomocą specjalnych widgetów. Jedno kliknięcie w widget DOM albo PRACA spowoduje wytyczenie trasy do tych lokalizacji z miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy. Po wybraniu widgetu ROUTE program wyświetli ustawienia tej funkcji. Z kolei widget MAPA stanowi skrót do mapy.
Zaktualizowana wersja aplikacji Navitel Navigator wytycza trasy natychmiast. Mapy Q3 2016 są nawet bardziej szczegółowe od poprzednich, a mimo tego dzięki optymalizacji zajmują mniej miejsca na karcie SD lub w pamięci telefonu.
Wersja 9.7 aplikacji Navitel Navigator 9.7 wnosi następujące funkcje:
Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą pobrać aktualizację w zakładce POBIERZ na oficjalnej stronie Navitel lub poprzez sklep Google Play.
Nowi użytkownicy mogą skorzystać z siedmiodniowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu program przełączy się w tryb ograniczonej funkcjonalności. Aby korzystać z wersji Premium należy zakupić klucz licencyjny. Można również wykupić roczną subskrypcję na dowolną mapę i cieszyć się pełną funkcjonalnością aplikacji przez cały rok. Użytkownik po roku sam decyduje czy chce ją przedłużyć. Nawiguj przez świat na własnych warunkach!
źródło: informacja prasowa
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Motorola edge 60 fusion zadebiutowała w Polsce jako mocna kandydatka do tytułu ulubionego telefonu Polaków.…
Apple ponownie udowodniło, że wiodący status w branży smartfonów jest zasłużony, prezentując swój najnowszy flagowy…
Google Pixel 10 Pro Fold pozuje pierwszych grafikach. Ma być tańszy od poprzednika – a…
Klon Bloodborne – Thymesia, czyli brutalna gra akcji RPG trafiła na ciekawą 60% zniżkę. Ta…
Nareszcie doczekaliśmy się Apple Intelligence także w Europie, czyli również w Polsce. Apple udostępnia swoje…
Samsung Galaxy Tab S10 FE i S10 FE+ zadebiutowały oficjalnie. To najmniej opłacalne Samsungi, jakie…