Młode studio gier z Trójmiasta stworzyło grę dla całej rodziny dostępną na Google Play. TooTTooT to cyfrowe zagadki, w które można grać godzinami razem ze swoją pociechą.
Młode trójmiejskie studio gier stworzyło mobilną aplikację, która ma zachęcić rodziców do zabawy razem z dziećmi. “TooTTooT Zagadki” to cyfrowe zagadki, które zamiast izolować dziecko od rzeczywistości, pozwala na wspólną zabawę rodzica z dzieckiem.
Zasady gry są proste: rodzic czyta bądź wymyśla zagadki dotyczące pór roku, a dziecko znajduje odpowiedź. Jest również tryb, w którym dzieci mogą grać samodzielnie – przydaje się on, gdy już nie masz sił na bycie kreatywnym, bądź jesteście w podróży.
Gra zaprojektowana jest dla dzieci od 3 do 5 lat. Powstała gra, śmieszy, uczy i integruje rodziców z dzieckiem. Nie ma w niej żadnych reklam. Jest to świetna aplikacja do rozpoczęcia przygody z grami mobilnymi.
Gra dostępna jest na Androida w sklepie Google Play.
Źródło: Informacje prasowe.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
POCO F7 najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu. Telefon powinien być na radarze polskiego fana,…
Gmail doczekał się prostej, a jakże niezwykle użytecznej nowości na Androida. Pozwoli ona oszczędzić nam…
iQOO Z10x zadebiutował oficjalnie. Ponieważ to bardzo tani telefon, bateria o pojemności 6500 mAh i…
Casio AEQ120W to prawie G-Shock. Poza bardzo zbliżoną obudową ma baterię na 10 lat i…
Na polski rynek wkracza właśnie nowa linia produktowa znanego producenta - Baseus PicoGo. Mowa o…
Czy najlepszy składany telefon typu flip 2025 roku będzie też tym najdroższym? Okazuje się, że…