Wszyscy nasi maniaKalni czytelnicy, którzy w ten weekend będą w Warszawie, Wrocławiu lub Poznaniu i mają telefony od Nokii, mają szansę na wygranie kilku gadżetów sygnowanych logiem fińskiego giganta rynku GSM. Jakie są zasady? Całkiem proste i przejrzyste, zobaczcie sami:
Konkurs Nokii odbędzie się w ten weekend (18 do 20 listopada). Aby wziąć w nim udział należy odwiedzić Showroom Nokia N9 w Pasażu Wiecha w Warszawie, na Placu Grunwaldzkim 22 we Wrocławiu lub w Poznańskim Starym Browarze. Następnie wystarczy dokonać check-inu w programie Foursquare i już można odebrać gadżet dla swojego telefonu. Gadżety dostępne są do wyczerpania zapasów, ale jest ich dostępna cała masa. Dlatego warto wybrać się i przy okazji zobaczyć model Nokia N9.
Ostatnio można było wygrać chociażby głośniki N360 Play lub zestaw słuchawkowy Nokia BH-505. Aplikację wymaganą do wzięcia udziału w konkursie można pobrać dla platformy Symbian, S40, S60 oraz MeeGo. Jeśli macie czas, spełniacie wymogi konkursu, rozważcie, ostatecznie, zawsze fajnie otrzymać fajny gadżet za nic. 😉
źródło: Nokia Polska
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
BNP Paribas ostrzega wszystkich swoich klientów. To jedna z tych wiadomości, których nie można zignorować,…
Jeden z najlepszych telefonów 2025 roku doczekał się nie tylko nowej aktualizacji i co za…
POCO F7 najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu. Telefon powinien być na radarze polskiego fana,…
Gmail doczekał się prostej, a jakże niezwykle użytecznej nowości na Androida. Pozwoli ona oszczędzić nam…
iQOO Z10x zadebiutował oficjalnie. Ponieważ to bardzo tani telefon, bateria o pojemności 6500 mAh i…
Casio AEQ120W to prawie G-Shock. Poza bardzo zbliżoną obudową ma baterię na 10 lat i…