Ulefone Power 2
Ulefone Power 2 to chyba najbardziej egzotyczna propozycja w tym zestawieniu, ale przy okazji oferuje też baterię o największej pojemności – 6050 mAh. Jej obecność sprawia, że smartfon jest w stanie pracować na jednym ładowaniu przez kilka dni. Uważajcie, by nie zapomnieć o miejscu odłożenia ładowarki, bo ta może nie być Wam potrzebna przez dłuższy czas. Gdyby jednak była, to nie na tak długo, jak sugeruje pojemność ogniwa, o co dba szybkie ładowanie Pump Express 2.0.
Ulefone Power 2 to także 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, procesor MediaTek MT6750T, 5,5-calowy wyświetlacz, Dual SIM i metalowa obudowa. Phablet można kupić w chińskich sklepach za ok. 170 dolarów (niecałe 600 złotych netto), co jest bardzo rozsądną kwotą jak za tak wyposażonego maratończyka.
Asus ZenFone 3 Max (ZC553KL)
Asus ZenFone 3 Max (ZC553KL) to nie tylko jeden z najlepszych smartfonów do 1000 złotych, ale także doskonały wybór dla tych osób, które szukają solidnie wyposażonego średniaka z pojemną baterią (4100 mAh) i długim czasem pracy na jednym ładowaniu. 12 godzin na włączonym ekranie? Dla Zenka 3 Max to żaden problem. Weekend bez ładowarki jest na wyciągnięcie ręki.
>>> Zobacz test Asus ZenFone 3 Max (ZC553KL)
Testy bateryjne robią wrażenie – takich czasów nie powstydziłby się żaden flagowy smartfon, a przecież ZenFone 3 Max (ZC553KL) to „tylko” telefon ze średniej półki. Podczas codziennego użytkowania smartfon bez większego problemu wytrzyma do trzech dni.
– fragment testu Asusa ZenFone 3 Max.
Oprócz świetnej baterii, Asus ZenFone 3 oferuje sprawny procesor Snapdragon 430 z 3 GB RAM, bardzo dobry w swojej klasie cenowej aparat fotograficzny, szerokie wsparcie dla akcesoriów OTG, niezły wygląd, rozbudowaną i konfigurowalną nakładkę systemową, a to wszystko za mniej niż 1000 złotych. Świetny wybór nie tylko ze względu na długi czas pracy na baterii.
LG X Power2
Pierwszy LG X Power okazał się hitem sprzedażowym na polskim rynku, gdyż klienci przekonali się do wizji rozsądnie wycenionego smartfona o zbilansowanych podzespołach i dobrej baterii. Producent postanowił poprawić ten model i wprowadził do Polski LG X power2. Smartfon oferuje akumuator o pojemności 4500 mAh, który jest zdecydowanie najmocniejszym punktem omawianego telefonu. Nie zabrakło też szybkiego ładowania, a LG X Power2 może służyć też jako ładowarka do innych sprzętów i gwarantuję, że inny powerbank nie będzie Wam potrzebny.
Jeśli chodzi o specyfikację LG X Power2, to jest to smartfon o podstawowym wyposażeniu, którego kupicie za mniej niż 1000 złotych. Warto pamiętać, że nie wszyscy potrzebują telefonu o wydajności komputera z aparatem dorównującym tanim kompaktom. LG X Power2 dostępny jest w dobrej cenie u operatorów, więc jest modelem wartym polecenia.
Motorola Moto Z Play
Lenovo Motorola Moto Z Play to smartfon, w którym można się zakochać. Z wielu różnych powodów, ale chyba najważniejszym z nich jest świetny czas pracy. Tak jak w przypadku Lenovo P2, tak i tutaj wynika on z połączenia baterii o sporej pojemności (3510 mAh), z 14nm procesorem i ekranem Super AMOLED. Niemałą rolę odgrywa czysty Android, który nie jest obciążony nadmierną ilością procesów w tle. Ważna jest obecność niezwykle szybkiego ładowania, dzięki czemu energię można uzupełnić w mniej niż 2 godziny. To nie jedyna metoda, bowiem Motka wspiera modułowe akcesoria Moto Mods, wśród których znajdziecie m.in. doczepiany powerbank, który pozwala cieszyć się ze smartfona do 22 godzin dłużej.
>>> Zobacz test Motorola Moto Z Play
Większość z Was będzie sięgała po ładowarkę nie częściej niż raz na dwa dni i nie będziecie musieli przy tym ograniczać swojej aktywności. To miła odmiana w świecie zdominowanym przez smartfony, które musimy ładować codziennie.
– fragment testu Motoroli Moto Z Play.
Zalety Moto Z Play nie kończą się na świetnej baterii, gdyż smartfon oferuje świetny ekran, odpowiednio zbilansowane podzespoły i świetną optymalizację, dzięki której smartfon działa jak burza, nie denerwując przycinkami i zamyśleniami.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.