Jeśli pragniesz zostać mistrzem gitary i chcesz uczyć się od Keith’a Richardsa (ale na przykład nie słyszeć rozpraszającego wokalu Jaggera) lub też jesteś fanem karaoke, nowy format muzyczny MT9 jest stworzony dla ciebie. Umożliwia bowiem niezależne regulowanie głośności poszczególnych ścieżek instrumentów i wokalu.
Nowy format, którego nazwa handlowa to Music 2.0 ma w założeniu jego twórców zastąpić MP3, jako de facto standard cyfrowej muzyki. MT9 charakteryzuje 6-kanałowy equalizer. Każdemu kanałowi odpowiada inna ścieżka – np.: wokalu, gitary, basu, perkusji. Daje to sporą funkcjonalność – wystarczy wyciszyć wokal i ścieżka dźwiękowa do zabawy w karaoke gotowa.
Twórcą technologii jest koreański Electronics and Telecomunications Reasearch Institute, zaś za jej wprowadzenie do handlu odpowiada firma Audizen. Nowym rozwiązaniem firmie udało się zainteresować się koreańskich gigantów – Samsunga i LG. Obie firmy chcą wyposażyć swoje telefony w odtwarzacze MT9. Pierwsze tego typu produkty miałyby się ukazać na rynku już w przyszłym roku.
źródło: The Korea Times
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Nie tylko składane smartfony, ale także średniopółkowe. Motorola edge 60 (pro) oficjalnie pojawiają się w…
Kompaktowe smartfony wracają do łask. Już kolejny z nich przygotowuje się do premiery i będzie…
Składane smartfony premium na miarę 2025 roku już tu są. Motorola razr 60 (ultra) zostały…
W sieci pojawia się coraz więcej przecieków na temat Nothing Phone 3 - tym razem…
Wielki powrót vivo do Polski to już fakt! Producent zaprezentował aż cztery smartfony, a wśród…
W sieci pojawiała się pełna lista smartfonów Xiaomi, Redmi i POCO z aktualizacją do HyperOS…