Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6 i Nokia 3310 pojawiły się na stronie kolejnego polskiego sklepu. Przypisane do nich ceny pokrywają się z wcześniejszymi informacjami. Sprzedaż urządzeń powinna wystartować w przyszłym miesiącu.
Chyba pora pogodzić się z wysokimi cenami nowych urządzeń Nokia na naszym rynku. Wcześniej cała czwórka pojawiła się w Media Expert, a w x-kom mogliśmy znaleźć zakładkę poświęconą Nokii 6. Ten drugi sklep uzupełnił bazę o resztę smartfonów (Nokia 5 i Nokia 3) i telefon Nokia 3310. Ceny w obu sklepach się pokrywają, więc moim zdaniem możemy już spokojnie założyć, że są to kwoty oficjalne. Prezentują się one następująco (a w nawiasie ceny europejskie):
Nie jesteście zadowoleni z cen? Nie dziwię się. Być może dystrybutor je zmieni przed rozpoczęciem sprzedaży, ale szanse na to są minimalne (właściwie żadne, moim zdaniem).
Nokia 3310 wejdzie do sprzedaży w poniedziałek, bo przez weekend dostępna jest na wyłączność w Play. Nokia 3, Nokia 5 i Nokia 6 trafią do sprzedaży w czerwcu.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Wciągający FPS – Turbo Overkill kupicie teraz za niecałe 15 zł w jednym z popularnych…
BNP Paribas ostrzega wszystkich swoich klientów. To jedna z tych wiadomości, których nie można zignorować,…
Jeden z najlepszych telefonów 2025 roku doczekał się nie tylko nowej aktualizacji i co za…
POCO F7 najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu. Telefon powinien być na radarze polskiego fana,…
Gmail doczekał się prostej, a jakże niezwykle użytecznej nowości na Androida. Pozwoli ona oszczędzić nam…
iQOO Z10x zadebiutował oficjalnie. Ponieważ to bardzo tani telefon, bateria o pojemności 6500 mAh i…