Fanów gry Minecraft cały czas przybywa. Jako, że gra dostępna jest już w Android Markecie, kwestią czasu było poszerzenie jej o kilka funkcji, które są doskonale znane wszystkim, którzy tworzą swój własny świat na platformie PC. Dzisiaj możemy potwierdzić, że prośby użytkowników zostały wysłuchane: Survival Mode już niebawem zagości na mobilnej wersji Minecraft’a.
Mojang potwierdził, że obecnie spektrum prac związanych z aktualizacją przeniosło się z wersji dostępnej na komputery PC na smartfony, czyli na szeroko rozumianą grę Minecraft: Pocket Edition. Survival Mode, czyli Tryb Przetrwania, to obecnie priorytet dla ekipy tworzącej tę grę, dlatego też warto wypatrywać w Android Markecie aktualizacji „apki”.
Minecraft zadebiutował na urządzeniach mobilnych za sprawą Xperii Play od Sony Ericssona a po kilku miesiącach został udostępniony społeczności Androida w dwóch wersjach: darmowej, niestety o ograniczonej funkcjonalności oraz wspomnianej już Pocket Edition, za którą trzeba wysupłać z portfela około 22 złotych. Może Mojang sprawi wszystkim fanom mobilnej wersji gry fajny prezent na święta i zdąży do tego czasu wydać aktualizację?
źródło: droidgamers.com
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Wciągający FPS – Turbo Overkill kupicie teraz za niecałe 15 zł w jednym z popularnych…
BNP Paribas ostrzega wszystkich swoich klientów. To jedna z tych wiadomości, których nie można zignorować,…
Jeden z najlepszych telefonów 2025 roku doczekał się nie tylko nowej aktualizacji i co za…
POCO F7 najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu. Telefon powinien być na radarze polskiego fana,…
Gmail doczekał się prostej, a jakże niezwykle użytecznej nowości na Androida. Pozwoli ona oszczędzić nam…
iQOO Z10x zadebiutował oficjalnie. Ponieważ to bardzo tani telefon, bateria o pojemności 6500 mAh i…