Evan Blass udostępnił dwie grafiki, prezentujące jeden z pomysłów LG na LG V30. Projektanci koreańskiego producenta mają niesamowitą wyobraźnię – dodatkowy ekran został przedstawiony w niezwykły sposób.
V to eksperymentalna seria smartfonów LG, która pozwala projektantom tego producenta na realizację najodważniejszych pomysłów. Evan Blass podzielił się dwoma grafikami, które pokazują jedną z ich wizji na wygląd LG V30.
Tak jak poprzednicy, tak i LG V30 ma zostać wyposażony w dwa wyświetlacze – główny i dodatkowy. Na udostępnionych renderach widzimy, że LG chciało go zaimplementować w zupełnie inny sposób, przez co byłby on wysuwany z obudowy, tak jak fizyczna klawiatura QWERTY w BlackBerry Priv. W momencie, w którym zostałby on schowany, na dole pozostałby widoczny wąski pasek dla powiadomień. Klawisza funkcje Androida są tutaj wyświetlane pod ekranem głównym. Główną ideą całej tej koncepcji wydaje się być chęć udostępnienia użytkownikom jak największego obszaru roboczego.
Ciekawie prezentuje się tył smartfona, gdyż w górnej jego części możemy zauważyć aż cztery różne oczka: prawdopodobnie aż trzy aparaty i diodę LED. Jestem gotów zaryzykować stwierdzenie, że byłby to trzy różne obiektywy, tj. standardowy, szerokokątny i teleobiektyw.
Evan Blass nie wie, czy udostępniony przez niego projekt ciągle jest aktualny. Coś mi się wydaje, że raczej nie i LG V30 będzie wyglądał mniej więcej tak, jak na ostatnio udostępnionych grafikach.
Czy zainteresowałby Was taki LG V30?
Źródło: Evan Blass
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Tak wygląda cała seria Apple iPhone 17! Masz okazję sprawdzić design modeli iPhone 17, iPhone…
Wciągający FPS – Turbo Overkill kupicie teraz za niecałe 15 zł w jednym z popularnych…
BNP Paribas ostrzega wszystkich swoich klientów. To jedna z tych wiadomości, których nie można zignorować,…
Jeden z najlepszych telefonów 2025 roku doczekał się nie tylko nowej aktualizacji i co za…
POCO F7 najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu. Telefon powinien być na radarze polskiego fana,…
Gmail doczekał się prostej, a jakże niezwykle użytecznej nowości na Androida. Pozwoli ona oszczędzić nam…