Najnowsze rendery iPhone 8 pojawiły się na łamach Forbesa. Dają nam one pogląd na to, jak będzie się prezentował kolejny flagowiec Apple, jednocześnie potwierdzając poprzednie doniesienia.
iPhone 8 zdaje się być jedną z najbardziej wyczekiwanych nowości pod koniec tego roku tuż obok Samsunga Galaxy Note 8. Od dłuższego czasu dowiadujemy się mnóstwa plotek i spekulacji na podstawie drobnych przecieków. Można powiedzieć, że są to okruszki informacji, które po zebraniu dają pełny obraz tego, co czeka nas już tej jesieni.
W sieci pojawiły się nowe rendery iPhone 8 – tym razem przygotowane przez Gordona Kelly’iego i projektanta etui, kryjącego się pod nazwą Nodus. Grafiki zostały przygotowane na podstawie otrzymanych plików CAD dla iPhone 8. Sytuacja wygląda więc podobnie, jak w przypadku poprzednich wycieków, gdzie rendery powstawały dokładnie w ten sam sposób.
Wygląd iPhone 8 ponownie pokrywa się ze znanymi już grafikami. Nie trudno odnieść wrażenie, że tak też będzie finalnie prezentował się najnowszy flagowiec. W górnej części widzimy wycięcie na sensory i prawdopodobnie dwa obiektywy aparatu. Z tyłu pojawia się także podwójny aparat z diodą doświetlającą i mikrofonem w pozycji pionowej. W oczy rzuca się także znacznie większy przycisk włączający urządzenie. Na ten element również zwracałem uwagę już kilka miesięcy temu. Być może to właśnie w nim znajdzie się Touch ID, jeśli Apple nie zdoła zintegrować go z wyświetlaczem. Mimo rzekomych potwierdzeń z TSMC, wciąż nie możemy być pewni czy rzeczywiście iPhone 8 będzie miał Touch ID w ekranie. Apple równie dobrze może postawić wszystko na jedną kartę, którą będzie skanowanie twarzy 3D.
Źródło: Forbes
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Wygląda na to, że Nothing - a raczej CMF - ma jeszcze jakieś ciekawe karty…
1500 to bardzo mało na nowy smartfon w 2025 roku. Teraz możesz mieć za to…
Aktualizacja do OneUI 7 przejdzie do historii jako jeden z mniej udanych softów w historii.…
OnePlus Ace 5 Ultimate Edition to kolejna po OnePlusie 13s i OnePlusie 13T premiera chińskiego…
Klon legendarnego RTS – Tempest Rising jest obecnie do kupienia w niższej cenie niż na…
Sony Xperia 1 VII ujawnia kolejne szczegóły przed zaplanowaną na maj premierą. Poznaj cenę i…