Google rozpoczęło przesyłanie plików zawierających w sobie ostatnią, dużą aktualizację systemu przeznaczoną na smartfona Nexus 6. Wszystko to, po wycofaniu oprogramowania kilka miesięcy wcześniej.
Amerykańska firma postanowiła w końcu przekazać w ręce użytkowników stabilną, finalną wersję Androida 7.1.1, która zaczęła trafiać na smartfony Nexus 6. Jednocześnie jest to ostatnia, duża aktualizacja oprogramowania przeznaczona dla tego urządzenia – niestety, ale bardzo możliwe, że nie zostanie ono zaktualizowane do Androida O.
https://www.gsmmaniak.pl/725098/android-o/
Cała sprawa jest ciekawa, bowiem Android 7.1.1 był dostępny na Nexusa 6 już wcześniej, jednak Google zdecydowało się go wycofać w związku z problemami, jakie powodował on na smartfonach. Samo urządzenie jest na rynku już od 2014 roku i debiutowało z Androidem 5.0 Lollipop na pokładzie.
Aktualizacja do Androida 7.1.1 jest dystrybuowana w postaci OTA i zajmuje około 365 megabajtów. Oprogramowanie dodaje kilka optymalizacji związanych z szybkością działania smartfona oraz poprawia jego stabilność.
Dajcie znać czy macie już nowy system na swoich sprzętach.
Źródło: AH
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Wciągający FPS – Turbo Overkill kupicie teraz za niecałe 15 zł w jednym z popularnych…
BNP Paribas ostrzega wszystkich swoich klientów. To jedna z tych wiadomości, których nie można zignorować,…
Jeden z najlepszych telefonów 2025 roku doczekał się nie tylko nowej aktualizacji i co za…
POCO F7 najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w przyszłym miesiącu. Telefon powinien być na radarze polskiego fana,…
Gmail doczekał się prostej, a jakże niezwykle użytecznej nowości na Androida. Pozwoli ona oszczędzić nam…
iQOO Z10x zadebiutował oficjalnie. Ponieważ to bardzo tani telefon, bateria o pojemności 6500 mAh i…