Studio Square Enix postanowiło zrobić niespodziankę dla wszystkich fanów gier ze świata Final Fantasy. Piętnasta odsłona tego tytułu pojawi się w wersji Pocket Edition i trafi na smartfony z Androidem.
Square Enix pracuje w pocie czoła, aby odtworzyć swoje klasyki i przystosować je dla mobilnych graczy. W ostatnim czasie w Sklepie Play pojawiło się sporo produkcji od wspomnianego studia i wygląda na to, że szykuje się następna – tym razem będzie to Final Fantasy XV Pocket Edition. Premiera ma odbyć się jesienią, jednak Japończycy nie ujawnili żadnej większej ilości szczegółów.
Zwiastun Final Fantasy XV w wersji na urządzenia mobilne pokazuje, iż gra wygląda podobnie do tytułów takich, jak chociażby Kingdom Hearts Unchained X. Będziemy mieć do czynienia z grafiką 3D oraz ciekawą oprawą muzyczną – to na pewno. Co zostanie okrojone? Tego nie do końca wiadomo. W Final Fantasy XV będziemy musieli jednak skupić się na zabijaniu potworów oraz rozgrywce typowej dla gatunku RPG.
Patrząc na zwiastun wygląda to naprawdę nieźle – szczególnie, że do tego wszystkiego możemy dorzucić także nowy wątek fabularny oraz tryb multiplayer.
Niestety, jak to w przypadku Final Fantasy oraz Square Enix… gra zapewne będzie piekielnie droga. To może być jedyny element, który odstraszy Was od ogrania tego tytułu.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Kultową serię FPS kupicie teraz po okazyjnej cenie. Ta została objęta potężnym rabatem, który pozwoli…
HMD prezentuje swoje nowe słuchawki bezprzewodowe HMD Amped Buds. To, co je wyróżnia, to fakt,…
"Najtańszy smartfon z klapką" jest już dostępny globalnie! W najbliższym czasie nubia Flip 2 5G…
HMD ma w swojej ofercie nowości, które zachwycą fanów FC Barcelony. To specjalny klasyczny telefon…
Seria iQOO 15 zbliża się wielkimi krokami. Kolejne przecieki rzuciły nowe światło na kluczowe zmiany…
HONOR 400 Pro smartfonem marzeń? Nowoczesny Snapdragon 7 Gen 4 i ultra pojemna bateria 7800…