Wideo, które wyciekło do sieci przedstawia działający klon iPhone’a 8. Wygląda interesująco, a zarazem niepokojąco.
Nadchodzący flagowiec Apple to jedno z najbardziej oczekiwanych urządzeń tego roku. Wyobraźnię użytkowników rozbudzał już na długo przed premierą, a do tego dnia niewiele się zmieniło. No, może poza tym, że ludzie specjalizujący się w podrabianiu telefonów przenieśli rendery do rzeczywistości i tak powstał… klon iPhone 8.
W sieci pojawiło się krótkie wideo, które przedstawia osobę korzystającą z działającego klona iPhone’a 8. O ile mógłbym dać się nabrać na wygląd, to o tyle obserwując zachowanie słuchawki na filmie moje wszelkie wątpliwości są rozwianie. Telefon najprawdopodobniej pracuje na na Androidzie, a jego prędkość reakcji pozostawia wiele do życzenia. Również skórka imitująca iOS 11 nie wygląda zbyt przekonująco.
Widząc popularność jaką cieszą się zakupy w Internecie, i łatwość z jaką produkowane są takie klony warto zachować szczególną ostrożność podczas zakupów, dzięki którym możemy za drobne pieniądze stać się posiadaczami najnowszych flagowców. Dzięki pragmatyzmowi możemy zaoszczędzić nie tylko nerwy, ale i sporo pieniędzy, które spożytkować możemy na znacznie lepszy sprzęt niż wątpliwej jakości podrabiany flagowiec Apple.
Mimo wszystko takie wideo zawsze budzą u mnie uśmiech podziwu dla twórców, ponieważ jest to materiał, który w pewien sposób może zobrazować przypuszczalny wygląd finalnego urządzenia. Tymczasem pozostaje nam wyczekiwać do oficjalnej prezentacji iPhone’a 8, która jak donoszą informacje planowana jest na 12 września.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Składane smartfony premium na miarę 2025 roku już tu są. Motorola razr 60 (ultra) zostały…
W sieci pojawia się coraz więcej przecieków na temat Nothing Phone 3 - tym razem…
Wielki powrót vivo do Polski to już fakt! Producent zaprezentował aż cztery smartfony, a wśród…
W sieci pojawiała się pełna lista smartfonów Xiaomi, Redmi i POCO z aktualizacją do HyperOS…
Jest cienki i wytrzymały, ma pojemną baterię oraz istnie flagowy element, a do tego jest…
Sony Xperia 1 VII przed premierą pojawiła się na zdjęciach na żywo. Fioletowy wariant to…