Wygląda na to, ze Sony szykuje co najmniej kilka nowych smartfonów na przyszły rok. Jeden z nich może mieć wąskie ramki i wyświetlacz o rozdzielczości 4K. Oto, co wiemy na ich temat.
Sony nie próżnuje i niedługo powinno wydać nowe smartfony. Za niecały miesiąc mamy bowiem 2018 rok. Nowe przecieki odnośnie smartfonowych premier ze stajni tego producenta na nadchodzący rok wskazują, że warto na nie czekać.
Sony H81XX i H82XX to dwa kolejne smartfony, które powinni mieć premierę w przyszłym roku. Wcześniej pojawiły się plotki na temat modelu H83XX. Pierwszy ze smartfonów (H81XX) będzie urządzeniem high-endowym/premium. Pojawi się w dwóch wersjach (H8116 i H8166) z wyświetlaczem o rozdzielczości 2160 x 3840 px oraz Androidem Oreo na pokładzie. Oznacza to, że mówimy najprawdopodobniej o następcy XZ Premium z wyświetlaczem 4K. Możliwe również, że będzie to pierwszy smartfon na rynku z wąskimi ramkami i wysoką rozdzielczością.
https://www.gsmmaniak.pl/704570/sony-xperia-xz-premium-test-opinie/
Kolejnym smartfonem jest seria H82XX, w której mowa o modelach H8216, H8266, H8276 i H8296. Poszczycą się one wyświetlaczem o rozdzielczości Full HD (1080p) i Androidem Oreo. Możliwe, że to następcy modelu XZ1.
W kolejnych tygodniach powinniśmy uzyskać więcej informacji na temat nowego flagowca czy reszty urządzeń, planowanych przez Sony. Najciekawiej zapowiada się następca Xperii XZ Premium z wąskimi ramkami i wyświetlaczem 4K. Być może ujrzymy go już za kilka miesięcy.
Źródło: GSMArena
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Honor Pad GT zadebiutował oficjalnie. Ponieważ ma rozsądną specyfikację i niską cenę, chętnie zobaczyłbym go…
Nie mam pojęcia, w jaki sposób Redmi Turbo 4 Pro może być tak tani na…
Chciałoby się napisać — NARESZCIE! Długo czekaliśmy na oficjalny powrót vivo do Polski, ale w…
OnePlus 13T zadebiutował oficjalnie. Dla mnie to ideał kompaktowego flagowca w doskonałej cenie. Ponadto ma…
Tak wygląda cała seria Apple iPhone 17! Masz okazję sprawdzić design modeli iPhone 17, iPhone…
Wciągający FPS – Turbo Overkill kupicie teraz za niecałe 15 zł w jednym z popularnych…