Jesteś właścicielem ubiegłorocznego HTC U11 i denerwuje Cię, że producent o Tobie zapomniał i nie otrzymujesz najnowszych łatek bezpieczeństwa od Google? Mam dobre wieści!
Informacja sama w sobie może nie jest aż tak istotna, ale pod każdym artykułem, który dotyczył HTC U12, wielu użytkowników flagowca z poprzedniego roku żaliła się, że Tajwańczycy zupełnie zapomnieli o poprzedniku i nie otrzymuje on żadnych aktualizacji od producenta. Dlatego postanowiłem specjalnie dla tych osób poświęcić oddzielny wpis ze świetną informacją – stosowna aktualizacja jest już w drodze. Dzisiaj rano mieli okazję pobrać ją użytkownicy korzystający z urządzeń na Tajwanie.
Żeby nie było za pięknie to muszę wspomnieć, że aktualizacja u nas pojawi się w pierwszych tygodniach sierpnia, a będzie dawała jedynie czerwcowe poprawki bezpieczeństwa. Troszkę dziwne, prawda?
Aktualizacja waży aż 155,07 MB, a rzekomo zawiera jedynie aktualizację od Google. Z pewnością tak nie jest i doszło także do kilku usprawnień pod maską, o których użytkownicy będą mogli przekonać się dopiero po aktualizacji urządzenia.
W ostatnim czasie niestety, ale ciężko przyznać HTC jakikolwiek medal za szybkość aktualizowania swoich urządzeń. Najpierw musieliśmy poczekać dość długo na udostępnienie ważnej aktualizacji dla tegorocznego flagowca, dzięki któremu obsługa płytek naciskowych uległa poprawie, a teraz dopiero doczekaliśmy się czegokolwiek dla U11. Być może jest to efekt zwolnień w firmie, które w jakiś sposób muszą dawać o sobie znać.
Popatrzmy na przykład na firmę OnePlus, która wczoraj ogłosiła, że ich produkty z 2016 roku otrzymają aktualizację do najnowszego Androida P! Wiadomo, że HTC 10, który wyszedł w podobnym czasie, takiej aktualizacji nie otrzyma. To tylko obraz tego, dlaczego chińskie marki tak bardzo zyskują w oczach konsumentów i są co raz częściej wybierane.
Dajcie znać, kiedy aktualizacja pojawi się na Waszych HTC U11! 🙂
https://www.gsmmaniak.pl/711044/htc-u11-test/
Źródło: HTC FanClub Polska
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Oppo Find X8 Mini będzie bardzo smukłym smartfonem, który do tego nie zrezygnuje z wielkiej…
Ulefone Armor 28 Ultra rozbił bank. Smartfon ma 16 GB RAM, MediaTeka Dimensity 9300+, 1…
Choć może się to wydawać niesłychane, Huawei dominuje na rynku smartfonów. Składane telefony w Chinach…
Samsung Galaxy M35 5G ma nową cenę w Polsce. Teraz najbardziej opłacalnego Samsunga kupisz u…
Świeżutki iPhone 17 Air jednak nie będzie taki, jak się spodziewaliśmy. Jego rozmiary mogą niestety…
Motorola Razr 60 przed premierą zdradza pierwsze detale specyfikacji technicznej. Tańsza składana Motorola przynosi dobre…