Ciekawa e-hulajnoga o nazwie Yadea Scooter ElitePrime jest już dostępna na platformie crowdfundingowej. Moc szczytowa 1500 W, 65-kilometrowy zasięg oraz samonaprawiające się opony brzmią ekstra, ale jak prezentuje się cena tej bestii?
- Producent zaprezentował możliwości e-hulajnogi Yadea Scooter ElitePrime.
- Projekt można wspierać na stronie indiegogo.com.
- Znana jest specyfikacja oraz cena urządzenia.
Co oferuje Yadea Scooter ElitePrime?
Jak się okazuje to całkiem sporo. Silnik posiada moc szczytową 1500 W. Przekłada się to na możliwość osiągnięcia maksymalnej prędkości 28,6 mph, czyli około 46 km/h.
Bateria o pojemności 678 Wh oferuje zasięg 40 mil, co przelicza się na blisko 65 km. Producent chwali się, że jego sprzęt to swego rodzaju SUV wśród pozostałych e-hulajnóg konkurencji.
Dlaczego miałby nazywać tak swoje urządzenia? Przedstawiono 6 podpunktów, w których Yadea Scooter ElitePrime sprawdza się lepiej niż inne pojazdy, a są nimi: wysoka wytrzymałość, bezpieczeństwo, szerszy podnóżek (18,2 cm), większy prześwit, lepsza wydajność oraz design segmentu premium.
Polimerowe amortyzatory mają na celu poprawić stabilność i absorbować uderzenia lepiej niż sprężyny. Takimi cechami może pochwalić się zawieszenie zarówno z przodu jak i z tyłu.
ElitePrime doskonale radzi sobie na stromych zboczach, utrzymując pełną prędkość nawet na wzniesieniach o nachyleniu 30%. Warto także wspomnieć o technologii E-ABS, która zadba o zatrzymanie hulajnogi bez blokowania i poślizgu kół.
Władze nad urządzeniem sprawuje wyświetlacz LED. Oferuje monitorowanie jazdy i warunków w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można sprawdzić informacje o podróży bez odrywania wzroku od drogi.
Zadbano także o dedykowaną aplikację. Pozwala jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo przez wysyłanie alertów podczas wykrycia nietypowej aktywności. Pozwala także sterować jazdą za pomocą kilku dotknięć.
E-hulajnoga jest zaskakująco lekko i wytrzymała, a udało się to uzyskać za sprawą aluminiowej ramy. Maksymalne obciążenie wynosi 120 kg. Konstrukcja posiada certyfikat IPX5.
Koła mierzą 10″, a co ważniejsze wspierają samonaprawiającą się technologię. Przypadkowy gwóźdź czy inny kamień nie będą już dłużej niemiłym zaskoczeniem. Na wyposażeniu pojawiły się także kierunkowskazy i odpowiednie oświetlenie.
Ile trzeba zapłacić za bohatera wpisu?
Przedstawione możliwości modelu Yadea Scooter ElitePrime wyceniono na 699 $, czyli około 2946 zł. Warto także wspomnieć o polityce gwarancji firmy. Rama i kierownica posiadają 5 lat gwarancji, natomiast pozostałe komponenty objęte są dwuletnią ochroną.
Więcej szczegółów znajdziesz na oficjalnej stronie projektu.
A Ty kupiłbyś taką hulajnogę w wyszczególnionej kwocie? Koniecznie daj znać w komentarzach, a tymczasem zachęcam Cię do sprawdzenia promocji na model Motorola Edge 30 Neo.
Dobry ekran, 64 MP z OIS i niewielkie wymiary to strzał w 10-tkę, a promocja kusi
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.